درباره فرژن پویش

تولید کننده و واردات تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی

گروه فرژن پویش دارنده گواهی های و تایید صلاحیت های مختلف با چند دهه تجربه در امور تولید، توزیع و فروش محصولات پزشکی و آزمایشگاهی در راستای پیشبرد سلامت جامعه فعالیت می نماید. این شرکت با داشتن مدیران مجرب و متخصصان خبره و با به کار گیری منابع  مالي و به روز ترین روش ها در علم بازرگاني، اعم از تولید، واردات و صادرات تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي فعاليت خود را در اين عرصه آغاز نمود.

کیفیت محصولات و خدمات، سیر تکاملی و توسعه شرکت با نگرش ارتقاء سلامت، درمان و تغذیه توانسته زمینه اعتماد و پشتیبانی جامعه پزشکی و آزمایشگاهی کشور را برای مجموعه فرژن پویش فراهم آورد. مبنای فعالیت شرکت فرژن پویش عرضه محصولات و دستگاههای متنوع با کیفیت و استانداردهای جهانی با هدف کسب رضایتمندی مشتریان می باشد. این مجموعه همیشه در تلاش است که با برنامه ای منسجم به حرکت رو به پیشرفت خود برای ارتقای سطح کیفی و دقت محصولات و تامین رضایت مشتریان ادامه دهد.

فرژن پویش با گسترش شبکه فروش خود در سطح کشور توانسته همه ایران را تحت پوشش خدماتش قرار دهد. ارتباط نزدیک تیم فروش با مشتریان همیشه شرکت را در جهت تشخیص نیازهای آنها یاری نموده و همکاری و نمایندگی از شرکت های بین المللی معتبر باعث همگام شدن محصولات فرژن پویش ایرانیان با تکنولوژی های روز دنیا شده است.

ارتقای سطح خدمات

تلاش تیم مدیریتی و اجرایی بر این است تا با پشتیبانی بهتر بتواند سطح خدمات خود را ارتقا دهد.

تمرکز بر تحقیق و توسعه

علاوه بر بازرگانی، بخش تولیدی و دانش بنیان مجموعه تمرکز عمیقی بر R & D یا همان تحقیق و توسعه دارد

ارائه بهترین کیفیت محصول

علاوه بر تولید محصولات شرکت، نمایندگی کردن از برندهای معتبر دنیا باعث افتخار ماست

نمایشگاهها

سمینار آموزشی

مدیرعامل

دکتر حمیدرضا یزدی

رئیس هیئت مدیره

دکتر سپیده می آبادی
تیم فروش

شخص سه

پرنیا محمدی

شخص چهار

امیر یزدی

شخص پنج

آرش یزدی

keyboard_arrow_up