فرژن پویش نمایندگی ولپ ایتالیا در ایران

کمپانی ولپ در ایتالیا تولید کننده ای پیشرفته در تولید و ارائه ابزارهای تحلیلی و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که در سال 1983 در این کشور تاسیس شده است. شرکت فرژن پویش با سالها تجربه دارای امتیاز نمایندگی ولپ در ایران می باشد.
شرکت فرژن پویش از سالیان قبل آغاز به فعالیت تجاری کرده است و فعالیتهای این شرکت اکثرا واردات انواع تجهیزات آزمایشگاهی به خصوص تجهیزاتی از کمپانی ولپ ایتالیا بوده است. هم اکنون فرژن پویش نمایندگی ولپ برای فروش تجهیزات آزمایشگاهی این شرکت ایتالیایی در ایران می باشد.

تاسیس کمپانی: 1983

تمرکز اصلی: تولید کننده

تعداد کارمندان: 100-250

صنعت مربوطه: فناوری، تولید، توسعه و تجهیز آزمایشگاهی

شرکت ولپ ایتالیا پیشگام در فناوریهای هوشمند آزمایشگاهی است و به لطف داشتن پلتفرمی ابری، راه حلهای این شرکت ایتالیایی از پیشرفت های علمی در سرتاسر جهان پشتیبانی می کند و آزمایشگاهها، مراکز تحقیقاتی، مراکز کنترل کیفیت و دانشگاه ها را قادر می سازد تا ابزارها و تجهیزات خود را به صورت از راه دور نظارت و مدیریت کنند، آنالیزهای خود را در زمانی واقعی کنترل کنند، بهره وری شان را به حداکثر رسانده، و مهمتر از همه چیز، از یک پشتیبانی فنی کاربردی به شکل ریموت و از راه دور بهره مند شوند. ولپ در واقع شرکتی خانوادگی و البته در سطح استانداردهای بالای جهانی می باشد.

نمایندگی ولپ

خطوط تولیدی

کمپانی ولپ به شکل کلی دو خط ابزار ارائه می کند که در صنایعی مختلف مثل مواد غذایی، خوراک دام، صنایع دارویی، شیمیایی، پتروشیمی، آرایشی، بهداشتی و … کاربرد دارند.
خط ابزار تحلیلی محصولات ولپ ایتالیا شامل راه حلهای پیشرفته ای هست که ایمنی، اطمینان پذیری، کارا بودن و دقت اپراتور را در چالش برانگیزترین شرایط هم ضمانت می کند. این خط ابزار شامل هاضم ها و تقطیر کننده های  Kjeldahl، آنالایزرهای عنصری، استخراج کننده های حلال، استخراج کننده های الیاف و راکتور OXITEST برای آزمایش پایداری اکسیداتیو چربی ها و روغن ها می باشد.
خط تولید تجهیزات آزمایشگاهی این شرکت نیز شامل تولید تجهیزات نیمکتی برای کاربردهای متنوعی مثل هم زدن و گرم کردن، اختلاط، همگن سازی، آنالیز BOD و COD، تعیین ردیابی فلزات سنگین، آزمایش های شیشه و موارد دیگر می شود.
نمایندگی ولپ ایتالیا امروزه ارائه ‌دهنده ای رو به رشد در زمینه ابزارهای تحلیلی آزمایشگاه و راه‌ حل‌ هایی می باشد که معروف به نو آوری و سبک بودن می باشد. زیرا ساخته شده از موادی درجه یک است که سالها توانسته بر بازار جهانی تأثیر بسزایی بگذارد و پیشرو در بخش تولید ابزار آلات آزمایشگاهی باشد. نمایندگی ولپ ایتالیا به طور کلی چهار دسته محصول تجاری متنوع را ارائه می دهد:

  • خطوط دستگاههای مرتبط با غذا و خوراک
  • خطوط محیطی
  • خطوط دستگاههای همزن
  • سایر تجهیزات آزمایشگاهی و پمپ

نمایندگی ولپ

انواع محصولات

کمپانی ولپ ایتالیا و به تبع آن نمایندگی ولپ در ایران با نام فرژن پویش موفقیت خود را مدیون ارائه مجموعه ای غنی از ایده ها، سرمایه گذاریهای گسترده در زمینه تحقیق و توسعه مداوم فناوری هایشان با هدف به حداکثر رساندن بهره وری و تمایز در محصولات و کاهش زمان در عرضه محصول به بازار است. شرکت ولپ می تواند شریکی قابل اعتماد برای توسعه ابزارهای تحلیلی پیشرفته در بیشتر آزمایشگاهها باشد. همچنین برای دانشگاهها، مراکز تحقیقاتی و شرکتهای مرتبط با تحقیقات علمی نیز برندی قابل اعتماد است.
در کارخانه شرکت ایتالیایی ولپ، هر محصول با سابقه تولید بیشتر از 30 سال طراحی و تولید می شود و به لطف شبکه توزیع بین المللی گسترده اش در بیش از 90 کشور و داشتن نمایندگی ولپ در این کشورها، توانسته یک برند با ارزش ایتالیایی با کیفیت را در سراسر جهان ارائه دهد.
در حقیقت ولپ ایتالیا تولید کننده ای پیشرو در دنیای ابزارهای تحلیلی و تجهیزات آزمایشگاهی مثل همزنهای مغناطیسی، همزنهای مکانیکی، صفحات گرمایشی یا همان هات پلیت ها، همزنهای سربار، میکسرهای گردابی، هموژنایزرهای آزمایشگاهی و … میباشد.
همچنین انواع COD متر و BOD متر، انکوباتور یخچال دار  BOD و شیکر لوله آنالوگ از دیگر محصولات کمپانی ولپ ایتالیا می باشد.
مثلا همزنهای مغناطیسی این شرکت یا همان نمایندگی ولپ در ایران با حجم نمونه های از 250 میلی لیتر تا 50 لیتر به شکل خاصی برای استفاده های شیمیایی، بیوتکنولوژیکی، دارویی، میکروبیولوژیکی و پزشکی طراحی شده است. در صورت نیاز به اختلاط و حرارت دادن نیز همزنهای صفحه داغ شرکت ولپ ایتالیا با تنظیم حرارت تحت کنترلشان ابزاری مناسب هستند.

keyboard_arrow_up